Partnership for a Stronger Voice to Physical Activity - Meet the Expert Session

 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), HEPA Europe, Sağlık Politikaları Derneği ve Aktif Yaşam Derneği ortaklığında, 7-9 Ekim tarihleri arasında 6. HEPA Europe Konferansı düzenlenecektir. Acıbadem Üniversitesi ev sahipliğinde "Aktif Yaşamın Desteklenmesi için İşbirliği Yaklaşımı" temasında, gerçekleştirilecek olan Konferans,  araştırmacılar, akademisyenler, kamu ve sivil toplum temsilcilerini bir araya getirecek ve fiziksel aktivitenin desteklenmesi için bir deneyim ve bilgi paylaşım ortamı sağlayacaktır.

 

Konferansın hemen ardından fiziksel aktivite alanında çalışan tüm özel sektör ve sivil toplum çalışanlarına yönelik “Meet the Expert” oturumu düzenlenecektir.

Şirket çalışanlarınının fiziksel aktivite motivasyonlarını artırmayı hedefleyen ve bu yönde programları hayata geçiren, toplumun çeşitli kesimlerine yönelik fiziksel aktivite projeleri tasarlayan ve özel sektör-sivil toplum-kamu işbirlikleri ile uygulayan tüm özel sektör ve sivil toplum temsilcilerine yönelik gerçekleştirilecek olan oturumun detaylı programınına linkten ulaşabilirsiniz.

 

Meet the Expert Programı

HEPA Europe 2015 Konferansı